sobota, 5 maja 2018

Zaczynamy

Szanowny czytelniku.
    Jeśli tu trafiłeś, to zapewne dowiedziałeś się o nas z programu „Decydujesz, pomagamy”.
Otóż pragniemy poinformować, że Kapituła Fundacji bardzo wysoko oceniła nasz projekt
i zakwalifikowała go do drugiego etapu - głosowania. NA CZYM POLEGA GŁOSOWANIE I KIEDY SIĘ ODBYWA?

Głosowanie na najlepsze lokalne inicjatywy odbywa się w sklepach Tesco w Wąbrzeźnie, Chełmży oraz w Golubiu-Dobrzyniu w dniach 07.05–04.06.2018 r. Za każdy dokonane zakupy klienci Tesco otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant za I, II i III miejsce w danym mikroregionie.
Wśród nich jest nasz projekt Piotruś Pan.

JAKIE SĄ ZASADY OTRZYMANIA ŻETONU DO GŁOSOWANIA?

Każdy Klient sieci Tesco w dniach 07.05-04.06.2018 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton). Nie można jednak dzielić zakupów na pojedyncze produkty lub części, aby otrzymać w ten sposób więcej żetonów. 

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ WYNIKI GŁOSOWANIA?

Głosowanie na lokalne inicjatywy trwa w dniach 07.05-04.06.2018 r. Co tydzień głosy z poszczególnych sklepów są zliczane, a wyniki podane na stronie programu 

Uwaga! Wyniki głosowania z poszczególnych tygodni będą podane również na urnach, ale są to wyniki tylko z danego sklepu. O zwycięstwie decyduje suma głosów ze wszystkich sklepów w danym regionie oddanych w czasie trwania głosowania.