poniedziałek, 19 listopada 2018

Byliśmy wśród pierwszej publiczności spektaklu “Pan Kleks. Powrót”

17 listopada 2018 roku byliśmy wśród pierwszej publiczności w Polsce, która mogła obejrzeć spektakl  państwa Agnieszki i Emila Płoszajskich “Pan Kleks. Powrót”. Czujemy się ogromnie wyróżnieni ich zaproszeniem. Dziękujemy za ogromną dawkę wrażeń i doznań duchowych.
Ta piękna opowieść zachwyciła nas i dała inspirację do przygotowywanego właśnie musicalu “Piotruś Pan”. Wspaniała gra aktorów małych i dużych, dowcipne dialogi,  piękna choreografia i orkiestra ”na żywo” - wszystko tu znakomicie się uzupełniło.  Naszą uwagę zwróciła prostota a jednocześnie kunszt rozwiązań scenograficznych. Ogromną rolę odegrały tu również efekty i animacje świetlne.
Dzięki uprzejmości realizatorów mogliśmy spotkać się z twórcami spektaklu i samą Dyrektor Teatru Muzycznego, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie i dotychczasową pomoc. To spektakl, który z przyjemnością obejrzą nie tylko dzieci. To również znakomita okazja do powrotu w świat dzieciństwa dla dorosłych.  Warto, chwilę dłużej pochylić się nad przesłaniem, które mu towarzyszy.
Gorąco gratulujemy i dziękujemy
Grupa projektowa “Równać Szanse 2018”
Szkoła Podstawowa im. gen Tadeusza Kościuszki w Zieleniu