sobota, 24 listopada 2018

Noc w szkole

Naszą noc w szkole rozpoczęliśmy akcentem promującym musical. Sklepik szkolny zyskał swoją nazwę ”Peter Pan” i piękną sentencję z książki J. Barriego. Ciekawe jak zareagują w poniedziałek pozostali uczniowie…
W tym czasie w kuchni ekipa gotująca przygotowywała dla nas smakołyki, które chcemy zaserwować na popremierowym raucie. Musimy przyznać, że wszystkie potrawy wyszły “palce lizać”. Pozostali uczestnicy w podgrupach przygotowywali swoje role. Wiktor z Julią tworzyli choreografię do tańca Piotrusia z Tygrysicą z Lilią w Zębach a Kacper wcielał się w rolę Wodza Indian Olbrzymiej Panter Mniejszej. Nasze reżyserki Julka i Marta nadal nie mogą doliczyć się wszystkich piratów i brakuje im też dwóch wyrośniętych chłopaków do roli Indian. Chyba niezbędny będzie dodatkowy casting. A może ktoś zgłosi się sam?:). Rzutem na taśmę (bo termin upływał o godzinie 24:00) grupa światła i dźwięku skończyła pisać projekt “Disco Zieleń” na konkurs ogłoszony w ramach budżetu uczniowskiego. Mamy nadzieję, że projekt zyska sojuszników wśród uczniów i uda się zdobyć środki na dodatkowe oświetlenie.
Małe problemy miała tylko ekipa sprzątająca z zatkanym zlewem kapustą pekińską, ale usterka została szczęśliwie usunięta.
Niestety część ekipy pomimo zapewnień, że ta noc będzie bezsenna, nie udźwignęła jej trudów i o czwartej nad ranem zasnęła snem sprawiedliwego. Cóż, mogą tylko żałować - na zakończenie rozegraliśmy mecz siatkówki: piraci kontra Indianie.

Dziękujemy serdecznie naszym opiekunom za obecność.

Grupa Projektowa “Równać Szanse 2018”